TRZY MOŻLIWOŚCI

Masz trzy możliwości aby uczyć się jeździć na snowboardzie. Możesz uczyć się na własną rękę, od znajomego lub skorzystać z profesjonalnych zajęć. Pierwsza opcja nie zadziała. Wielu początkujących snowboardzistów myśli, że mogą się uczyć sami. Spędzając o wiele więcej czasu na naukę, frustrowaniu się i przede wszystkim wypracowywaniu złych nawyków. Twoja kontrola nad deską będzie do bani. Druga opcja prawdopodobnie również nie da Ci niezbędnych umiejętności, nabywając również złych nawyków. Jeśli chcesz osiągnąć przyzwoity standard to trzecia opcja jest najlepsza, ponieważ potrzebujesz solidnego zrozumienia właściwej formy nauki i techniki wykonywanych ewolucji. Od Ciebie zależy czy wypracujesz niezbędne i prawidłowe nawyki, uzyskując właściwą kontrole nad deską i zadowalające rezultaty.

decyzja należy do Ciebie

REKOMENDOWANI INSTRUKTORZY SNOWBOARDU

ZALECAMY SZUKAĆ W SZKOŁACH SNOWBOARDU, INSTRUKTORÓW POSIADAJĄCYCH WAŻNĄ LEGITYMACJĘ INSTRUKTORA SITS.

W przeciwieństwie do innych systematów kształtujących instruktorów w naszym kraju, Instruktorzy SITS przechodzą żmudną i najdłuższą drogę zapewniając swoim uczniom wysokiej jakości wiedzę i praktyczne umiejętności. Takich uprawnień nie zdobywa się zazwyczaj w jednym sezonie zimowym (to kursy wieloetapowe). Dla przykładu Państwowa droga polega na uzyskaniu uprawnień poprzez odbycie jednoetapowego kursu, który z reguły trwa tylko 7 dni i jest to droga nieco na skróty. Co gorsza na rynku można zdobyć uprawnienia nawet drogą online i zostać instruktorem posiadającym bardzo marne umiejętności w nauczaniu. Należy unikać instruktorów po takich szkoleniach. Taki instruktor wyrządza krzywdę początkującym towarzyszą snowboardu, kształcąc i budując w nich nieprawidłowe nawyki.

INSTRUKTORSNOWBOARDU.PL rekomenduje zdobywanie nauki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów posiadających uprawnienia SITS. System ten został opracowany na bazie zgromadzonych przez wiele lat doświadczeń. To najwyższej jakości szkolenia w kraju gwarantujące szybkie, efektywne i bezpieczne zdobywanie praktyki na desce. Jedynie instruktor SITS ma przywilej startu w Mistrzostwach Polski Instruktorów Snowboardu oraz może starać się o międzynarodowe uprawnienia instruktorskie IVSI. Zalecamy szukać w szkołach snowboardu, instruktorów posiadających ważną legitymację instruktora SITS. Instruktor SITS jest gwarancją prawidłowej nauki zapewniając wysoką jakość i bezpieczeństwo.

instruktorsnowboardu.pl

ZOSTAŃ INSTRUKTOREM

Categories: Bezpieczeństwo

0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *