www.instruktorsnowboardu.pl

Dla wszystkich snowboardzistów, którzy chcieliby swoje triki wznieść na wyższy poziom, przygotowaliśmy ofertę szkoleń freestyle. Nie zależnie od tego, czy jeszcze nigdy nie jeździłeś w snowparku, czy masz już za sobą wiele skoków pomożemy Ci w nauce nowych trików, doszlifowaniu stylu oraz powtarzalności! Sprawdź nasze szkolenia freestyle snowboard na najwyższym poziomie!

szkolenie freestyle snowboard

Nasi trenerzy oraz instruktorzy mają duże doświadczenie, zarówno w szkoleniach rekreacyjnych jak i w klubach sportowych. Posługują się bogatym “zestawem narzędzi”, abyś jak najwięcej skorzystał podczas treningu. Korzystamy oczywiście z video-analizy oraz innych metod szkoleniowych.

Poniżej znajdziecie terminy zaplanowanych szkoleń. Jeżeli jednak chcielibyście skorzystać ze szkolenia freestyle w innym terminie, specjalnie dla Was jesteśmy w stanie zorganizować je w ustalonym miejscu i czasie.

6-7.01.2024 Czarny Groń

8.03.2024 Białka Tatrzańska

14-19.04.2024 Livigno

1-5.05.2024 Kaunertal (majówka)

W terminie od 14 stycznia do 23 lutego w LIVIGNO, możliwe jest zapisanie się na indywidualne szkolenia freestyle. W celu umówienia się na lekcję prosimy o kontakt.


Zapisz się na szkolenie freestyle lub dowiedź się więcej pisząc na
sharpsnowboard@gmail.com


O SZKOLENIU FREESTYLE

Szkolenie freestyle ma na celu naukę nowych trików i doszlifowanie stylu i powtarzalności już znanych. Niezależnie czy masz już pierwsze skoki za sobą, potrafisz wykonać 360, czy nigdy jeszcze nie skakałeś na skoczni, przygotuj się na solidny progres! Podczas kursu uwzględniamy Wasze preferencje i kładziemy większy nacisk na elementy, które chcecie ćwiczyć. Uczymy zarówno trików na trasie (buttery oraz skoki), jibbingu (boxy i rurki) oraz ewolucji na skoczniach. Szkolenie freestyle odbywa się w grupie max. 10 osób. Koszt szkolenia zależy od terminu, liczby dni i godzin które obejmuje.

Nasze szkolenie polecamy gorąco również osobom posiadającym uprawnienia instruktorskie, chcącym przygotować się do egzaminu na wyższy stopień lub pragnącymi podnieść swój poziom przed Mistrzostwami Polski Instruktorów.

Kurs zostanie potwierdzony stosownym wpisem w indeksie szkoleń snowboardowych.

PROWADZĄCY

Szkolenia freestyle prowadzi nasz czołowy instruktor Michał “Ostry” Ostrzycki. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu snowboardowym zarówno w rekreacji, jak i w sporcie wyczynowym. Ma za sobą starty w wielu imprezach, od Mistrzostw Polski, po zawody Boarderstyle w Kanadzie. W 2015 roku zdobył tytuł Mistrza Polski Instruktorów, zajmując też pierwsze miejsce we freestyle’u. Przez 5 sezonów zbierał doświadczenie w kanadyjskim ośrodku Whistler Blackcomb, gdzie szkolił się z najlepszymi kanadyjskimi instruktorami i poznał system szkolenia CASI (Canadian Association of Snowboard Instructors). “Ostry” posiada najwyższe uprawnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu – Instruktora Wykładowcy.


Zapisz się na szkolenie freestyle lub dowiedź się więcej pisząc na
sharpsnowboard@gmail.com