www.instruktorsnowboardu.pl

W jakim celu oferujemy doszkolenie dla instruktorów snowboardu? Kto może skorzystać z naszej oferty?

DLA INSTRUKTORÓW

Jeżeli jesteś instruktorem snowboardu i chcesz przygotować się do kolejnego poziomu, egzaminu, startu w Mistrzostwach Polski Instruktorów SITS, poznać nowe ćwiczenia, sposoby nauczania, metody dydaktyczne lub być na bieżąco z techniką jazdy, to doszkolenie jest dla Ciebie!

DLA SZKÓŁ SNOWBOARDOWYCH I BIUR PODRÓŻY

Jeżeli jesteś właścicielem szkoły snowboardowej, biura podróży i chcesz, aby Twoi instruktorzy byli na bieżąco z najnowszymi trendami, poszerzyli swój wachlarz ćwiczeń, rozwinęli umiejętności interpersonalne i szkoleniowe, to również sprawdź naszą ofertę. Przeszkolimy Twoich instruktorów by stosowali ujednolicony system szkolenia, który wypracowaliśmy podczas wieloletniego doświadczenia w wielu krajach, na różnych kontynentach. Możemy też przeprowadzić dla Ciebie proces rekrutacji, podczas którego wybierzemy dla Ciebie najlepszych instruktorów i sprawdzimy czy mają aktualne uprawnienia. Doszkolenie dla instruktorów snowboardu może obejmować zarówno zajęcia na stoku jak i teorię w formie wykładów.

Poniżej terminy doszkolenia dla instruktorów

8 marca 2024 BIAŁKA TATRZAŃSKA – doszkolenie FREESTYLE przed MPI 2024


Zapisz się na doszkolenie freestyle lub dowiedź się więcej pisząc na
sharpsnowboard@gmail.com


PROWADZĄCY DOSZKOLENIE DLA INSTRUKTORÓW SNOWBOARDU

Doszkolenie prowadzi nasz czołowy instruktor Michał “Ostry” Ostrzycki. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu snowboardowym zarówno w rekreacji, jak i w sporcie wyczynowym. Ma za sobą starty w wielu zawodach od Akademickich Mistrzostw Polski, po Puchar Europy. W 2015 roku zdobył tytuł Mistrza Polski Instruktorów, zajmując też pierwsze miejsce we freestyle’u. Przez 5 sezonów zbierał doświadczenie w kanadyjskim ośrodku Whistler Blackcomb, gdzie szkolił się z najlepszymi kanadyjskimi instruktorami i poznał system szkolenia CASI (Canadian Association of Snowboard Instructors). “Ostry” posiada najwyższe uprawnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu – Instruktora Wykładowcy.


Zapisz się na doszkolenie freestyle lub dowiedź się więcej pisząc na
sharpsnowboard@gmail.com