Szkolenia snowboardowe, czy są odpowiednie dla Ciebie?

Czy chcesz zwiększyć kontrolę nad deską podczas jazdy, chcesz nauczyć się nowych trików?
Czy chcesz mieć lepszą równowagę podczas jazdy, nauczyć się jazdy poza trasą i po nierównościach? A może chcesz zostać instruktorem snowboardu? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu!

Z przyjemnością prezentujemy poniżej zakres prowadzonych przez nas szkoleń snowboardowych. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, starając się, by przyswoił jak najwięcej wiedzy oraz nowych umiejętności. Podczas naszych kursów łączymy naukę z zabawą, bo taka forma jest najefektywniejsza i najprzyjemniejsza! Oferujemy też kursy instruktorskie na różne poziomy uprawnień Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS).


Kliknij na wybrane szkolenie snowboardowe by poznać szczegóły!
Jedno zajebiście ważne pytanie!

Jeśli zastanawiasz się, czy szkolenie snowboardowe jest dla Ciebie? Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno, ale to zajebiście ważne pytanie… czy chcesz jeździć lepiej na snowboardzie i czerpać z tego więcej frajdy? Niezależnie od Twojego poziomu, pomożemy Ci nauczyć się nowych umiejętności, trików, wyeliminować różnego rodzaju błędy, o których nawet możesz nie wiedzieć, albo jeździć na desce od zera!

Nasi instruktorzy

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają cenione w kraju i na świecie uprawnienia instruktorskie. Mają duże doświadczenie i bogaty “warsztat”, czyli znają wiele ćwiczeń, zabaw i sposobów by dotrzeć do każdego kursanta zapewniając indywidualne podejście szkoleniowe.

Szukasz wykwalifikowanych instruktorów z międzynarodowymi uprawnieniami i zależy Ci na szkoleniu najwyższej jakości to tutaj masz taką możliwość. Sprawdź na kogo możesz trafić podczas szkolenia. Kliknij w poniższą kamerkę.


Napisz do nas, jeśli potrzebujesz pomocy

Jeżeli nie jesteś pewien, które szkolenie / kurs jest dla Ciebie odpowiednie napisz do nas! Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego szkolenia snowboardowego, uwzględniając Twoje oczekiwania oraz umiejętności. Nasz adres sharpsnowboard@gmail.com0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *