www.instruktorsnowboardu.pl

Chcesz zrobić progres ale nie lubisz uczyć się w grupie? Chcesz by instruktor przez całą lekcję mógł Ci poświęcić 100% uwagi? A może chcesz mieć instruktora tylko dla siebie i swoich znajomych lub rodziny?

Specjalnie na takie sytuacje przygotowaliśmy ofertą szkoleń indywidualnych! Poniżej sprawdź jakie są możliwości wynajęcia prywatnego instruktora na wyłączność.

SZKOLENIA NA GODZINY

Możesz zarezerwować indywidualną lekcję z naszym instruktorem. W zależności od tego ile chcesz się szkolić sam wybierasz liczbę godzin.

Przez całe 6 tygodni ferii zapraszamy na lekcje indywidualne z polskim instruktorem w Livigno we Włoszech. Będziemy dostępni od 14 stycznia do 22 lutego 2024.

Możesz lekcję wykupić tylko dla siebie, lub jako grupa ze znajomymi. Maksymalnie w grupie może być 6 osób.


Lekcja trwa 55 minut. W celu rezerwacji lekcji prosimy o kontakt na adres
sharpsnowboard@gmail.com


PRYWATNY INSTRUKTOR NA WYJAZD

Jedziesz z rodziną lub znajomymi w góry i nie chcesz ryzykować lekcji z miejscowym instruktorem, wolisz mieć sprawdzonego instruktora, który mówi po polsku i będzie dla Was dostępny przez cały wyjazd? Ta propozycja jest dla Ciebie. Niezależnie od tego czy cała Wasza grupa jeździ na tym samym poziomie, instruktor będzie do Waszej dyspozycji przez cały czas. Możecie dowolnie podzielić się na grupy lub cały dzień śmigać w jednej, razem z trenerem. Macie też na bieżąco możliwość zmiany planów, decydowania nad czym chcecie pracować i gdzie jeździć.

Koszt wynajęcia prywatnego instruktora uzależniony jest od liczby dni. Jesteśmy też w stanie zapewnić sprawdzonych i wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa.


W sprawie szczegółów i zapytań prosimy o kontakt na adres
sharpsnowboard@gmail.com