Oferujemy szkolenia snowboardowe oraz kursy instruktorskie dostosowane do każdego poziomu, niezależnie czy jesteś początkujący czy zaawansowany.

Z przyjemnością prezentujemy poniżej zakres prowadzonych przez nas szkoleń snowboardowych. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, starając się, by przyswoił jak najwięcej wiedzy oraz nowych umiejętności. Podczas naszych kursów łączymy naukę z zabawą, bo taka forma jest najefektywniejsza i najprzyjemniejsza! Oferujemy też kursy instruktorskie na różne poziomy uprawnień Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS). Nauczysz się podczas nich przekazywać wiedzę w przyjazny i efektywny sposób.

KLIKNIJ NA WYBRANE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY!

www.instruktorsnowboardu.pl
www.instruktorsnowboardu.pl
www.instruktorsnowboardu.pl
www.instruktorsnowboardu.pl
www.instruktorsnowboardu.pl
www.instruktorsnowboardu.pl
www.instruktorsnowboardu.pl

Szkolenia snowboardowe, czy są odpowiednie dla Ciebie?

Czy chcesz zwiększyć kontrolę nad deską podczas jazdy, chcesz nauczyć się nowych trików?
Czy chcesz mieć lepszą równowagę podczas jazdy, nauczyć się jazdy poza trasą i po nierównościach? A może chcesz zostać instruktorem snowboardu? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu!


Jedno zajebiście ważne pytanie!

Jeśli zastanawiasz się, czy szkolenie snowboardowe jest dla Ciebie? Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno, ale to zajebiście ważne pytanie… czy chcesz jeździć lepiej na snowboardzie i czerpać z tego więcej frajdy? Niezależnie od Twojego poziomu, pomożemy Ci nauczyć się nowych umiejętności, trików, wyeliminować różnego rodzaju błędy, o których nawet możesz nie wiedzieć, albo nauczymy Cię jeździć na desce od zera!


Nasi instruktorzy

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają cenione w kraju i na świecie uprawnienia instruktorskie (www.sits.org.pl). Mają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i bogaty “warsztat”, czyli znają wiele ćwiczeń, zabaw i sposobów by dotrzeć do każdego kursanta, zapewniając indywidualne podejście.

Szukasz wykwalifikowanych instruktorów z międzynarodowymi uprawnieniami i zależy Ci na szkoleniu najwyższej jakości? Nasze kursy snowboardu prowadzimy z pasją i zaangażowaniem. Wejdź w wejściówkę i sprawdź na kogo możesz trafić podczas szkolenia.


Napisz do nas, jeśli potrzebujesz pomocy

Jeżeli nie jesteś pewien, które szkolenie lub kurs snowboardowy jest dla Ciebie odpowiednie napisz do nas! Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego szkolenia snowboardowego, uwzględniając Twoje oczekiwania oraz umiejętności.

Nasz adres poczty elektronicznej
sharpsnowboard@gmail.com


SZKOLENIA SNOWBOARDOWE – PRZEWIŃ NA GÓRĘ STRONY