WYJAZD DO LIVIGNO

Termin: 14-22 kwietnia 2023

Livigno to jeden z najlepszych ośrodków snowboardowych w Europie. Oferuje ponad 110 km tras, które obsługuje 31 wyciągów. Znajdują się tam aż 4 świetnie przygotowane snowparki. Ośrodek ten słynie ze świetnych warunków śniegowych utrzymujących się aż do początku maja. Samo miasteczko leży na wysokości ponad 1800 m n.p.m., a najwyższy szczyt 2900 m n.p.m. Często w kwietniu mają miejsce duże opady śniegu stwarzając świetne warunki do freeride’u.

W tym roku postanowiliśmy zorganizować dla Was wyjazd do Livigno na zakończenie sezonu.

Jest to nasza ulubiona miejscówka na kwietniowe wyjazdy.

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w apartamentach 3, 4, 5, i 6 osobowych. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać posiłki.

Istnieje również możliwość zakwaterowania w apartamentach 2 osobowych.

SZKOLENIA

Podczas wyjazdu prowadzić będziemy szkolenia na stopnie sprawności SITS, kurs na Asystenta Instruktora oraz Instruktora SITS. Podczas wyjazdu będzie również możliwość podejścia do egzaminu weryfikacyjnego na II stopień sprawności. Umożliwia to osobom dobrze jeżdżącym technicznie zdobycie II stopnia bez konieczności robienia całego kursu. Koszt weryfikacji to 500 zł.

Ceny szkoleń zgodnie z cennikiem SITS:

II stopień sprawności – 1000 zł

III stopień sprawności – 1000 zł

Asystent Instruktora – 1350 zł

Instruktor SITS – 1850 zł

Więcej informacji wkrótce. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dołączyć do szkolenia to zapraszamy do formularzu kontaktowego poniżej.