JAK PRZERWA TO TYLKO NA ‘OSTRO’

PRZERWA NA OSTRO
PRZERWA NA OSTRO – MATERIAŁY WIDEO

Od połowy stycznia 2023 Instruktorsnowboardu.pl nawiązał współpracę z czołowym Instruktorem Snowboardu w naszym kraju. Wszystko po to aby wdrożyć podziemny plan na Ostro’! To proces szybszego rozwoju strony a przede wszystkim dostarczenie Wam szkoleń/wyjazdów na jak najwyższym poziomie. Nie zdradzamy jeszcze danych personalnych Instruktora, ponieważ działamy zgodnie z planem i to jeszcze nie ta chwila. Śmiało możemy napisać, że wyróżnia się umiejętnościami o wysokiej sprawności technicznej jazdy, a przede wszystkim wyróżnia się NIEPRZECIĘTNYMI umiejętnościami freestyle’owymi wśród instruktorów w naszym kraju. Umiejętności, doświadczenie oraz ogromniasta wiedza z pewnością przyczynią się do lepszego Waszego progresu.

SZKOLENIA SITS I NIE TYLKO

W tym sezonie zapraszamy do indywidulanych zajęć oraz zapraszamy na szkolenia SITS przyszłych instruktrów! Podczas wyjazdu prowadzić będziemy szkolenia na stopnie sprawności SITS, kurs na Asystenta Instruktora oraz Instruktora SITS, będzie również możliwość podejścia do egzaminu weryfikacyjnego na II stopień sprawności. Umożliwia to osobom dobrze jeżdżącym technicznie zdobycie II stopnia bez konieczności robienia całego kursu. Szkolenia poprowadzi Wykładowca SITS i Mistrz Polski Instruktorów. Istnieje również szansa, że zostaną przeprowadzone doszkolenia z freestyle’u tuż przed Mistrzostwami Polski Instruktorów. Więcej wkrótce na stronie. Ostatnie 10 wolnych miejsc w kwietniu 14-22.04.2022! Wyjazd do Włoch do Livigno.

INSTRUKTORSNOWBOARDU.PL

Instruktorsnowboardu.pl to zbiór materiałów w zakresie nauczania, wskazówki, ewolucje technik jazdy i freestyle’u od podstaw aż po zaawansowane techniki. Nie ważne czy jesteś nieuleczalnym fanatykiem snowboardu, czy rekreacyjnym zapaleńcem, czy dopiero zaczynasz przygodę z tym sportem. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na stronie instruktorsnowboardu.pl. Snowboard jest dla każdego, dzieci, rodziców, szalonych staruszków a nawet dla wybuchowo spokojnych osób. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną. Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem zasobów strony a z pomocą Instruktora Wykładowcy strona z pewnością stanie się bardzo wartościowym i przyjaznym miejscem dla wielu Snowboardzistów.

Zanim się obejrzysz, będziesz z nami częściej niż myślisz!

Jak przerwa to tylko na Ostro!


0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *