ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Jeśli szukasz wykwalifikowanych instruktorów z międzynarodowymi uprawnieniami i oczekujesz szkolenia najwyższej jakości to jesteś w dobrym miejscu. Uczymy indywidulanie i w grupach. Od Ciebie zależy czy wypracujesz niezbędne i prawidłowe nawyki, uzyskując właściwą kontrolę nad deską i zadowalające rezultaty. Formularz kontaktowy poniżej. Masz możliwość zdobywać doświadczenie pod okiem najlepszych. U ludzi, którzy kochają to co robią.

POLSKA

Działamy na terenie całego kraju. Szkolimy w grupach maksymalnie 6 osobowych. Minimalny czas szkolenia to 3 godziny. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu. Karnet w cenie. Do ceny należy uwzględnić koszty paliwa. Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Ewentualnie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu 728-087-018

instruktorsnowboardu-cena
instruktorsnowboardu.pl - cena

WŁOCHY

Zapraszamy na zajęcia również do Włoch do Livigno. Znajdziesz tam świetnych instruktorów o bardzo bogatym doświadczeniu (możemy też polecić świetnych narciarzy). Umów się na zajęcia i zacznij cieszyć się wolnością jaką daje snowboard. Godzina szkolenia 60 euro. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

KONTAKT

ZOSTAŃ INSTRUKTOREM

Instruktorem może zostać każdy. Stając się Instruktorem SITS możesz ubiegać się o międzynarodowe uprawnienia instruktorskie IVSI.