OPERACJA SNOWPARK

W wolnej chwili po zajęciach, Nasz Instruktor wjeżdża do parku oczyścić umysł. W tym roku przyłącza się do nas Instruktor o bardzo dużych umiejętnościach i z ogromną wiedzą. Witamy na pokładzie!

Skok 180BS na skoczni z grabem – instruktorsnowboardu.pl

Więcej filmów wkrótce.

FAZA GROMADZENIA MATERIAŁÓW

INSTRUKTORSNOWBOARDU.PL to stale uzupełniany zbiór wiedzy w zakresie nauczania snowboardu, promując zdobywanie wiedzy i umiejętności u najlepszych praktyków i teoretyków w kraju. Strona jest w ciągłej fazie gromadzenia materiałów, aby osiągnąć zadowalający zbiór informacji dla wszystkich towarzyszy snowboardingu.

Instruktorsnowboardu.pl to zbiór materiałów w zakresie nauczania, wskazówki, ewolucje technik jazdy i freestyle’u od podstaw aż po zaawansowane techniki. Na to wszystko jednak potrzeba mnóstwa czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. Naszym jednym z celów jest stworzenie bardzo ciekawego miejsca dla wszystkich snowboardzistów. Trzymajcie za Nas kciuki aby tak się stało!

WYJAZD DO LIVIGNO

Jeśli chcesz szkolić się z instruktorem z filmu i podnosić swoje umiejętności szkoleniowe, to masz okazję zrobić to jeszcze w tym sezonie! Zapraszamy do Livigno.

W menu strony odnajdziesz uporządkowany podział technik jazdy oraz freestyle’u opartego na stopniach trudności zgodnie z programem nauczania SITS. Od Ciebie zależy czy wypracujesz niezbędne i prawidłowe nawyki, uzyskując właściwe i zadowalające rezultaty.


0 Comments

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *